| Standort | 32457,Porta Westfalica |
|---|---|
| Zustand | Neu / nicht gebraucht |
| Dienstgewicht | 41000.00 kg |
| Bewegungsart | Transportabel |
| Pumpen-Typ | Diesel |
| Pump-Stärke | 382.00 kW |
| Pump-Informationen | Power: 382 kW (520 HP) |
| Kilometerstand | 750.00 km |
| Zusätzliche Informationen | General information Colour: White Cab: day Drivetrain AdBlue system: Yes Transmission Transmission: Manual gearbox Axle configuration Axle configuration: 8x4 Front axle 1: Steering Front axle 2: Steering Weights Empty weight: 32.450 kg Carrying capacity: 8.550 kg Environment Emission class: Euro 6 Maintenance APK (MOT): New APK (MOT) upon delivery |
Der abgelesene Kilometerstand beträgt 750.00 km.