| Standort | 32457,Porta Westfalica |
|---|---|
| Lagernummer | Arocs 5 4142 8x4 SWAN TSP 47-5 160RZ ( 47m ) |
| Zustand | Neu / nicht gebraucht |
| Dienstgewicht | 44000.00 kg |
| Bewegungsart | Transportabel |
| Pumpen-Typ | Diesel |
| Pump-Stärke | 309.00 kW |
| Pump-Informationen | Power: 309 kW (420 HP) |
| Kilometerstand | 750.00 km |
| Zusätzliche Informationen | General information Colour: White Cab: day Drivetrain AdBlue system: Yes Transmission Transmission: Automatic Axle configuration Axle configuration: 8x4 Front axle 1: Steering Front axle 2: Steering Measures Wheelbase: 5.450 cm Environment Emission class: Euro 6 Maintenance APK (MOT): tested until 12/2027 |
Der abgelesene Kilometerstand beträgt 750.00 km.