Weidemann 5080T - Bouwjaar: 2020 - Urenstand: 4816 - Telescooplader 7200KG -AdBlue - Weegsysteem - Werkverlichting - Nieuwe banden rondom - Banden: 550/45R22.5 - Zweefstand - Inruil, transport en financiering mogelijk!
Baujahr: 2020
Betriebsstunden: 4816
Teleskoplader 7200 kg
AdBlue
Wiegesystem
Arbeitsscheinwerfer
Rundum neue Reifen
Reifen: 550/45R22.5
Schwenkbare Position
Inzahlungnahme, Transport und Finanzierung möglich!
| AdBlue | Ja |
| Außenbreite | 2 m |
| Bauhöhe | 2.7 m |
| Bereifung | 550/45R22.5 100% |
| Betriebsstunden | 4816 h |
| Erstzulassung / Inbetriebnahme | 2021-08-05 |
| Hubhöhe | 5.8 m |
| Hydraulische Geräteverriegelung | Ja |
| Höchstgeschwindigkeit | 40 km/h |
| Leergewicht | 7200 t |
| Motorleistung | 100 kW |
| Schnellwechselrahmen | Ja |
| Tragkraft | 4365 kg |
| Zentralschmierung | Ja |
| Zugmaul | Ja |
| Zusatz-Hydraulikkreis | Ja |